تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ

مطمئنا برای شما هم پیش آمده که یخچال یا ساید بای ساید خراب ود و دسترسی به خدمات پس از فروش معتبر نداشته باشید. نیک تعمیر نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ با تلاش شبانه روزی هم اکنون بهترین خدمات تعمیر یخچال را درشهر تهران ارائه می‌کند. دیگر نیاز به جستجو برای یافتن شماره تلفن نمایندگی سامسونگ ندارید؛ تنها کافیست با شماره‌های موجود در این صفحه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. 

همچنین در صورتیکه گارانتی یخچال شما تمام شده نگران نباشید؛ تعمیرکار یخچال سامسونگ پس از اتمام تعمیرات ضمانت نامه 7 الی 12 ماهه ارائه خواهد داد. 

تعمیر یخچال سامسونگ

سامسونگ از معتبرترین شرکت‌های تولید لوازم خانگی در سطح جهان است و از محبوبیت بالایی بین ایرانیان برخوردار است. یخچال فریزرهای ساخت سامسونگ از بروزترین تکنولوژی موجود بهره می‌برند و همین امر موجب شده است تا تعمیر یخچال سامسونگ نیازمند دانش و تجربه کاری خاصی باشد تا هنگام تعمیرات، دستگاه متوجه مشکلات جدید نگردد. نیک تعمیر، نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران با وسواس خاص خود تعمیرکاران یخچال سامسونگ را از میان بهترین تعمیرکاران شهر انتخاب کرده و هم‌اکنون تمامی مناطق شهر تحت پوشش خدمات شرکت می‌باشد. 

یخچال سامسونگ یک محصول خارجی و با کیفیت است که لازم است تعمیر و نصب آن به نمایندگی های مجاز سپرده شود.

 • طبیعتا قیمت این نوع یخچال در مقایسه با برند‌های ناآشنا و بی‌کیفیت بالاتر است از همین رو لازم است از خدمات پس از فروش معتبر استفاده کنید.
 • قطعات یخچال سامسونگ توسط نمایندگی‌ها تامین می‌شود و در صورت تعمیر یخچال سامسونگ لازم نیست مدت زمان طولانی را صرف انتظار برای دریافت قطعات نمایید.
 • کیفیت و ماندگاری یک محصول منوط به سرویس‌های دوره‌ای و مراقبت از آن است. از نظر فنی داشتن سرویسکاران تخصصی برای بازدید و رفع عیب یخچال بهترین گزینه به منظور افزایش طول عمر آن به شمار می رود.
تعمیر یخچال سامسونگ در تهران

مدل‌های قابل تعمیر یخچال سامسونگ

سامسونگ یخچال‌های متنوعی با مشخصات خاص خود در بازار ایران عرضه کرده است که هر کدام قطعات استفاده شده و نحوه عملکرد متفاوتی دارند. در ادامه به معرفی مدل‌های تحت پوشش نیک تعمیر پرداخته‌ایم. بهتر است جهت دریافت خدمات بهتر با کادر بخش تماس در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را از اوپراتورها دریافت کنید.

 • یخچال تک درب سامسونگ
 • یخچال 3 و 4 درب سامسونگ
 • یخچال فریزر بالا پایین 
 • ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ در محل

جابجایی یخچال جهت تعمیر تا مرکز تعمیرات کار بسیار سخت و دشواری است که احتمال بروز مشکلات دیگر در حین جابجایی وجود دارد. تمامی خدمات تعمیر یخچال سامسونگ توسط نیک تعمیر در محل انجام می‌شود و مشتریان دردسرهای جابجایی و حمل و نقل نخواهند داشت. تعمیرکار یخچال سامسونگ هنگام مراجعه تمامی لوازم مورد نیاز جهت تعمیر یخچال را همراه خود دارد و به همین دلیل بیشتر مواقع تنها با یکبار مراجعه مشکل دستگاه مرتفع می‌گردد. 

از دیگر مزایای تعمیرات در محل یخچال سامسونگ می‌توان به قابل تنظیم بودن زمان مراجعه تعمیرکار سامسونگ اشاره کرد؛ پس از ثبت درخواست شما تعمیرکار یخچال سامسونگ جهت تعیین زمان مراجعه با شما تماس خواهد گرفت و در زمان اعلامی توسط شما در محل حضور خواهد داشت. 

مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ

خدمات قابل ارائه توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ

یخچال سامسونگ از قسمت‌های مختلف الکترونیکی و مکانیکی تشکیل شده است و خرابی هر قطعه می‌تواند بر عملکرد کلی یخچال تاثیر گذاشته و موجب خرابی شود. در ادامه به برخی از خدمات قابل ارائه توسط تعمیرکار یخچال سامسونگ اشاره کرده‌ایم.

تعمیرکار یخچال سامسونگ

علائم خرابی یخچال سامسونگ

شما زمانی نیازمند تعمیر یخچال خواهید بود که متوجه خرابی در آن شوید؛ در صورتیکه یخچال سامسونگ سما دارای مشکلات زیر می‌باشد باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید:

 • تشکیل برفک بر روی اواپراتور 
 • اتومات نکردن یخچال 
 • نمایش ارور بر روی نمایشگر 
 • صدای غیر عادی کمپرسور 
 • خنک نکردن یا کاهش سرمایش 

بررسی مشکلات متداول یخچال سامسونگ

برخی از مشکلات یخچال سامسونگ بسیار متداول‌اند و درصد بالایی از مشتریان با آن‌ها مواجه‌اند. در ادامه به بررسی این مشکلات و راه حل آن‌ها پرداخته‌ایم.

 • بوی بد یخچال سامسونگ

برخلاف تصور عمومی بوی بد یخچال به دلیل فاسد شدن مواد غذایی نیست؛ این بو بدلیل نشت گاز مبرد موجود به درون یخچال است. گاز مبرد که وظیفه ایجاد برودت بر عهده آن است از طریق گردش درون یخچال فریزر گرمای موجود را جهت رسیدن به نقطه جوش جذب کرده و بدین جهت موجب ایجاد سرما می‌گردد. گاز مبرد بوی نامطبوعی دارد در صورتیکه درون یخچال نشتی وجود داشته باشد موجب ایجاد بوی لد و آزار دهنده خواهد شد. در این حالت برای رفع مشکل در ابتدا محل نشتی باید تعمیر گردد و سپس به نظافت یخچال رسیدگی شود.

 • یکسره کار کردن موتور

موتور یخچال توسط برد کنترل خاموش و روشن می‌شود که به این عمل اتومات می‌گویند. زمانیکه دمای اندازه‌گیری شده توسط سنسور دمای یخچال بیشتر از میزان تنظیم شده توسط کاربر باشد دستور روشن شدن از طرف برد به راه انداز کمپرسور ارسال می‌شود و دمای کابین کاهش می‌یابد؛ پس از رسیدن دمای یخچال به عدد تنظیم شده توسط کاربر سنسور دمایی این مقدار را به برد اطلاع می‌دهد و فرمان خاموش شدن موتور ارسال می‌شود. به این عمل اتومات کردن یخچال می‌گویند. 

در صورتیکه سنسور دمای یخچال مقدار اشتباهی به برد ارسال کند برد توانایی تصمیم‌گیری درست نخواهد داشت و احتمال این وجود دارد که یخچال به طور پیوشته کار کند و دمای داخل کابین بیش از حد سرد شود؛ همچنین در صورتیکه دمای ارسالی از سنسور کمتر از مقدار تنظیم شده باشد احتمال روشن نشدن یا کار نکردن یخچال وجود دارد که در این صورت دمای داخل یخچال افزایش یافته و اصطلاحا یخچال خنک نمی‌کند. 

 • کاهش سرمای یخچال سامسونگ

ایجاد سرما در یخچال بر اساس سیکل تبرید است و گاز مبرد مهمترین وظیفه را در این چرخه بر عهده دارد. گاز مبرد پس از افزایش فشار و تبدیل به مایع توسط کمپرسور به سمت اواپراتور پمپاژ می‌شود و در اواپراتور با کاهش فشار و دریافت گرمای داخل کابین به حالت گازی درمی‌آید و سپس برای از دست دادن گرما و خنک شدن راهی کندانسور می‌شود. در حالتی که هر یک از عوامل موجود در چرخه تبرید دچار مشکل باشند، احتمال کاهش سرما وجود دارد؛ مهمترین عوامل تاثیر گذار در سرمای یخچال عبارت است از:

 • نشت گاز مبرد 
 • خرابی کمپرسور و کاهش توان
 • وجود برفک بر روی اواپراتور 
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

ارور یخچال سامسونگ

ارور در یخچال سامسونگ به جهت تسهیل تعمیرات تعریف شده است. طبق برنامه ریزی پردازنده برد اصلی دستگاه هر کد خطا مربوط به قسمت خاصی از یخچال است و کاربر و تعمیرکار یخچال سامسونگ را در عیب‌یابی و تعمیر راهنمایی می‌کند. توضیحات مربوط به هر ارور در دفترچه راهنمای ارائه شده هنگام خرید وجود دارد؛ همچنین در صورت نیاز می‌توانید به مقاله ارور یخچال و ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید. در ادامه به بررسی مختصر برخی کد خطاهای یخچال سامسونگ پرداخته ایم.

کد خطا1E , SE , 5E
علت بروزقطعی برق یخچال 
کد خطا

88E , 83E , 85E , 86E

علت بروزقطعی برق سیستم داخلی یخچال
کد خطا

چشمک زدن OF OF

علت بروزوجود مشکل و خاموشی سیستم سرمایشی یخچال
کد خطا

PC

علت بروزوجود مشکل ارتباطی بین درب فریزر ساید و برد کنترل اصلی 
کد خطا

26E

علت بروزوجود مشکل در قسمت آب ورودی یخ‌ساز
کد خطا

24E و 40E

علت بروزوجود مشکل و خرابی در سیستم دیفراست و یخ‌زدایی ساید بای ساید
کد خطا

25E

علت بروزوجود مشکل و خرابی در سیستم دیفراست و یخ‌زدایی یخچال

تعمیر برد یخچال سامسونگ

برد یک مدار الکتریکی است که از تعداد زیادی قطعه الکترونیکی شامل خازن، مقاومت و … تشکیل شده است. در یخچال فریزرهای امروزی قسمت الکترونیکی دستگاه که شامل سنسور‌ها و بردهای الکتریکی است توسط یک برد اصلی کنترل می‌شود. کنترلر برد اصلی (کنترل) همزمان تمامی اطلاعات ارسالی از سمت سنسورها را بررسی کرده و نسبت به هر داده فرمان منطقی تعریف شده هنگام ساخت را صادر می‌کند. در صورت خرابی برد الکترونیکی دستورات لازم جهت ادامه کار و نحوه کارکرد یخچال صادر نمی‌شود و کارکرد یخچال به کلی مختل می‌شود. 

خرابی برد یخچال سامسونگ به 3 حالت کاربر را متوجه می‌کند:

 1. نمایش ارور بر روی نمایشگر
 2. مختل شدن عملکرد کلی دستگاه و سرد نکردن
 3. یکسره کار کردن موتور و سرد شدن بیش از حد 

میکرو کنترل (IC) یک مدار مجتمع است که بر روی برد کنترل یا فرمان یخچال قرار دارد بسیار آسیب پذیر است و در صورت کوچکترین بی احتیاطی به طور کامل خراب می‌شود؛ در صورت سوختن IC یخچال دیگر قادر به تعمیر آن نخواهید بود. تعمیرات برد الکتریکی یخچال را حتما به تعمیرکار معتبر بسپارید.

مراحل تعمیر یخچال سامسونگ در نیک تعمیر

تعمیر یخچال سامسونگ در نمایندگی نیک تعمیر بصورت فوری و تخصصی در تمام مناطق شهر انجام می‌شود. از مزایای تماس با تعمیرگاه نیک تعمیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تعمیر یخچال سامسونگ در محل بدون نیاز به جابجایی
 • حضور تعمیرکار در زمان هماهنگ شده بدون فوت وقت
 • تامین و استفاده قطعات یدکی اورجینال
 • قیمت‌های منصفانه و رقابتی

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.