خدمات تعمیر لباسشویی در تهران + لواسان

تعمیر ماشین لباسشویی در تهران و لواسان توسط کادر مجرب تعمیرات در محل از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات به همشهریان عزیز ارائه می‌دهد. ما بدون وقفه و تعطیلی در تمام روز های سال و ساعات روز در خدمتتان هستیم. شما می توانید به 2 روش آنلاین و تلفنی درخواست تعمیر خود را ثبت کنید. تیم تعمیراتی نیک تعمیر با دریافت کمترین هزینه، دقیق ترین و سریع ترین خدمات را به شما ارائه می‌دهد. 

نمایندگی تعمیر لباسشویی
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
تضمین ارائه بهترین خدمات
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
پرداخت پس از اتمام کار
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
کار در سریعترین زمان
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
عدم نیاز به جابجایی دستگاه
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
قیمت رقابتی و معقول
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
تمام مناطق تهران + لواسان
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
بدون تعطیلی
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
ارائه ضمانت نامه
سامسونگ
سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ از برند های مطرح دنیا می باشد که در کشور ما نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. شرکت نیک تعمیر تعداد بالایی تعمیر لباسشویی سامسونگ در کارنامه خود دارد؛ شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

*تمام خدمات تعمیر لباسشویی شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

زیرووات
زیرووات

زیرووات از تولیدکنندگان لوازم الکتریکی در ایتالیا است که توانسته محبوبیت قابل توجهی بین ایرانیان داشته باشد. شرکت نیک تعمیر نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی زیرووات، تعداد بالایی تعمیر لباسویی زیرووات در کارنامه خود دارد؛ شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین درخواست تعمیر خود را ثبت کنید.

* تمامی خدمات تعمیر لباسشویی زیرووات شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

بوش

برند محبوب بوش مستقر در کشور آلمان از معتبرترین برند های لوازم خانگی در سطح جهان بشمار می‌آید. تعمیرات لباسشویی بوش از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر،نمایندگی تعمیر لباسشویی بوش به مشتریان ارائه می‌دهد. شما نیز هم اکنون می‌توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی بوش شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

پاکشوما
پاکشوما

شرکت پاکشوما از برند های محبوب ایرانی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد. شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات سابقه طولانی در تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی پاکشوما دارد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

کندی
کندی

شرکت کندی از برند های محبوب ایتالیایی در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد. شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات سابقه درخشانی در تعمیر و خدمات پس از فروش لباسشویی کندی دارد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی کندی شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

ال جی
ال جی

برند ال جی مستقر در کشور کره بسبب کیفیت قابل قبول در میان ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار است. خدمات تعمیر لباسشویی الجی توسط کادر تعمیرات شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر ارائه می شود. هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی الجی شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

اسنوا
اسنوا

شرکت «ارکان ساختار نوین ایرانیان» یا به اختصار اسنوا از برترین تولید کنندگان لوازم خانگی در کشورمان می باشد. این شرکت از سال 84 شروع به فعالیت کرده و هم اکنون جزو شرکت های موفق ایرانی محسوب می شود.

تعمیر لباسشویی اسنوا از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر به ساکنان تهران و لواسان ارائه می دهد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی اسنوا در تهران و لواسان شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

ارج
ارج

شرکت ارج با سابقه بیش از 82 سال در امر تولید لوازم خانگی می‌باشد. لباسشویی ارج از جمله لوازمی است که این شرکت سالهاست تولید و عرضه می‌کند. 

تعمیر ماشین لباسشویی ارج از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات به ساکنان تهران و لواسان ارائه می دهد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی در تهران و لواسان شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

بکو
بکو

شرکت بکو از کمپانی های مطرح تولید لوازم خانگی در کشور ترکیه است که خود این شرکت زیر مجموعه شرکت آرچلیک می باشد. از همین جهت لباسشویی بکو و آرچلیک از لحاظ فنی شبیه به هم هستند. لباسشویی بکو از جمله لوازم خانگی است که به راحتی در فروشگاه های شهر در دسترس می‌باشد و از محبوبیت و کیفیت بالایی برخوردار است. 

تعمیر لباسشویی بکو از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات به ساکنان تهران و لواسان ارائه می دهد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی بکو در تهران و لواسان شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

AEG
AEG

شرکت آلمانی آاگ (اختصاریAEG) یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی در جهان است که بی شک در کشور ما نیز بسبب کیفیت و کارایی از محبوبیت بالایی برخوردار است. 

تعمیر لباسشویی آاگ از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر،نمایندگی مجاز تعمیرات به ساکنان تهران و لواسان ارائه می دهد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی AEG در تهران و لواسان شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

دوو
دوو

شرکت دوو از تولید کنندگان لوازم خانگی در کشور کره جنوبی می باشد که توانسته است در کشور ما نیز محصولات خود را مونتاژ و بفروش برساند.

تعمیر لباسشویی دوو از جمله خدماتی است که شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات به ساکنان تهران و لواسان ارائه می دهد. شما نیز هم اکنون می توانید بصورت تلفنی یا آنلاین در خواست تعمیر را ثبت کنید.

* تمام خدمات تعمیر لباسشویی دوو در تهران و لواسان شامل گارانتی تعمیر و تعویض قطعات می باشد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

سرویسکاران نیک تعمیر چه خدماتی ارائه می‌دهند؟

 • تعمیر موتور 
 • تعویض المنت
 • تعمیر المنت
 • تعویض لاستیک دور درب
 • تعمیر لولای درب 
 • تعمیر شیر برقی
 • تعمیر میکروسوئیچ
 • تعمیر هیدروستات
 • تعمیر برد لباسشویی
 • تعمیر پمپ تخلیه 
 • تعمیر تایمر 
 • تعمیر ترموستات
 • تعمیر صدای بلند
 • تعمیر تعمیر بلبرینگ 
 • تعمیر شفت (سه نظام) 
 • تعمیر یا تعویض قطعات الکترونیکی 

مزایای استفاده از خدمات نیک تعمیر؟

 • هزینه تعمیر لباسشویی بر اساس نرخ اتحادیه و حتی کمتر می‌باشد
 • تعمیر دستگاه شما در سریعترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت
 • با سپردن تعمیرات دستگاه خود به ما از خدمات تعمیر در محل بهره مند می‌شوید
 • جهت آرامش خیال شما، تمام مبلغ تعمیر پس از اتمام کار دریافت خواهد شد
 • با توجه به شیوع بیماری کرونا، سرویسکاران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می‌کنند
 • کلیه خدمات نیک تعمیر حداقل دارای 180 روز ضمانت تعمیر و تعویض قطعات می‌باشد
 • تمامی قطعاتی که نیازمند تعویض هستند از نمایندگی های معتبر تهیه می‌گردند و کاملا اورجینال می‌باشند
 • کلیه خدمات مربوط به سرویس و عیب یابی و همچنین تعمیر و تعویض قطعات، با اعمال تخفیفات ویژه ارائه داده می‌شود
 • اطلاعات خدمات تعمیر ارائه شده به مشتریان در مرکز داده شرکت باقی خواهد ماند و در صورت مفقودی کارت گارانتی مشکلی پیش نمی‌آید
 • هزینه تعمیر پس از مراجعه سرویس کار به محل تخمین زده می‌شود و در صورت اعلام رضایت مشتری تعمیرات آغاز می‌شود

تعویض لباسشویی بصرفه تر است یا تعمیر؟

خرید و تعویض لوازم اساسی خانه از تعمیر آن ها لذت بخش تر است و باعث اطمینان خاطر فرد می‌شود اما متاسفانه با شرایط فعلی اقتصاد خرید و نوسازی لوازم خانگی از جمله لباسشویی برای اکثر هموطنان دشوار شده است. نگران نباشید؛ لوازم برقی در اکثر موارد قابلیت تعمیر دارند و پس از تعمیر کارایی سابق را خواهند داشت. از همین رو جهت اطمینان خاطر شما عزیزان، به ازای هرگونه تعمیر لوازم خانگی ضمانت نامه کتبی دریافت خواهید کرد. 

تعمیر لباسشویی چقدر زمان نیاز دارد؟

در خواست شما بلافاصله پس از تماس به تعمیرکاران ارجاع داده می‌شود و تعمیرکار پس از هماهنگی با شما به محل اعلامی مراجعه می کند؛ پس از عیب یابی و اطلاع رسانی به مشتری و تخمین هزینه پروسه تعمیر آغاز می‌شود و در کمترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر می شود.

مناطق تحت پوشش

شرکت نیک تعمیر با 3 شعبه در شمال، غرب و مرکز شهر توانسته سراسر شهر تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد. تعمیر کاران در شعب حضور دارند و برحسب موقعیت مکانی شما بلافاصله پس از دریافت آدرس به سمت آدرس اعلامی حرکت می کنند.