نمایندگی یخچال هیمالیا

نمایندگی یخچال هیمالیا با سال‌ها تجربه در زمینه نصب، سرویس و تعمیر یخچال هیمالیا با بکار گیری مجرب‌ترین تعمیرکاران یخچال آماده ارائه خدمات پس از فروش به دارندگان این محصول می‌باشد. 

برای درخواست تعمیر یخچال توسط نمایندگی یخچال هیمالیا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید:

همچنین می‌توانید برای ثبت درخواست تعمیر یخچال هیمالیا فرم آنلاین تعمیر یخچال را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

تعمیر یخچال هیمالیا توسط نمایندگی معتبر و دسترسی آسان از جمله خواسته‌های دارندگان محصولات هیمالیا می‌باشد. نیک تعمیر، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی با کادری مجرب از تعمیرکاران یخچال، ظرفشویی، کولر گازی و … آماده ارائه خدمات تعمیرات همراه با ضمانت‌نامه رسمی می‌باشد. تنها کافیست با شماره های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید. 

از جمله خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نصب و راه اندازی
 • انجام سرویس‌های دوره‌ای
 • تامین قطعات
 • عیب‌یابی و تعمیر 

نصب یخچال هیمالیا

اگر یخچال هیمالیا خریداری کرده‌اید و نیازمند مراجعه سرویسکار جهت نصب یخچال هیمالیا هستید تنها کافیست از نیک تعمیر کمک بگیرید. نصاب یخچال هیمالیا در سریعترین زمان جهت نصب دستگاه به محل اعلامی شما مراجعه خواهد کرد. 

 • نصب و راه‌اندازی اولیه لوازم خانگی از این جهت اهمیت دارد که کاربر از نحوه استفاده صحیح یخچال مطلع می‌شود و محل نصب دستگاه توسط سرویسکار بررسی و در صورت نیاز دستکاری می‌شود تا یخچال در بهرین حالت خود کار کند. 

سرویس یخچال هیمالیا

هر وسیله‌ای پس از مدت زمان معینی نیازمند سرویس و آچارکشی بمنظور جلوگیری از خرابی خواهد بود. یخچال فریزر شرکت هیمالیا هم از ایز قاعده مستثنا نیست و جهت پیشگیری از خرابی باید در دوره‌های زمانی حداکثر یکساله بررسی شود و مشکلات نهفته تعمیر شود. 

 • سرویسکار یخچال هیمالیا هنگام سرویس تک تک بخش‌ها و قطعات را بررسی و تست می‌کند تا در صورت وجود نقص قبل از ایجاد خرابی آن را برطرف کند.

تعمیر یخچال هیمالیا

تعمیر یخچال هیمالیا توسط کادر نمایندگی از جمله خدمات پر‌متقاضی نیک تعمیر می‌باشد. برای تعمیر یخچال تعمیرکار باید بصورت کاملا صحیح آموزش دیده باشد و تجربه کاری بالایی داشته باشد. سرعت و کیفیت دو اصل در نیک تعمیر می‌باشند که تمامی تلاش کادر بر ارائه خدمات سریع و با کیفیت می‌باشد.

 • خدمات تعمیر یخچال نیک تعمیر شامل ضمانت‌نامه کتبی تعمیر و تعویض قطعات می‌باشد.
 • تمامی تعمیرات مورد نیاز توسط کادر نیک تعمیر قابل انجام است.

مشکلات رایج خرابی یخچال هیمالیا

 • باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی

باز ماندن طولانی مدت درب یخچال موجب افزایش دما و یکسره کار کردن کمپرسور می‌شود که این امر موجب صدمه دیدن کمپرسور می‌شود. همچنین باز و بسته شدن مکرر درب یخچال فریزر موجب ورود رطوبت به داخل کابین می‌شود و این رطوبت بر روی اواپراتور تشکیل برفک می‌دهد که در نهایت منجر به افزایش محسوس دما می‌گردد.

 • پارگی لاستیک درب یخچال هیمالیا و فشار مضاعف بر موتور

پارگی لاستیک درب یخچال هیمالیا موجب ورود هوای گرم به داخل کابین می‌شود و همین امر باعث می‌شود کمپرسور مدت زمان بیشتری مشغول به کار باشد. افزایش زمان کار موتور یخچال موجب افزایش فشار بر روی آن می‌گردد و استهلاک و مصرف انرژی را افزایش می‌دهد. پارگی لاستیک درب یخچال هیمالیا در دراز مدت موجب افزایش مصرف و خرابی کمپرسور خواهد گردید. بهترین راه‌حل تعویض لاستیک درب یخچال هیمالیا پیش از ایجاد خرابی ثانویه می‌باشد.

 • نشستن گرد و غبار بر روی کندانسور

گاز مبرد یخچال پس از عبور از اواپراتور و افزایش دما جهت کاهش دما وارد کندانسور می‌گردد، در صورتیکه گرد و غبار روی کندانسور زیاد باشد تبادل گرمایی با محیط خارجی بطور مطلوب انجام نمی‌گیرد و در نتیجه دمای یخچال یا فریزر افزایش می‌یابد.

همچنین خنک نشدن گاز مبرد قبل از ورود به کمپرسور موجب افزایش فشار بر کمپرسور و کل سیستم خواهد گردید.

 • نشت گاز بدلیل اصابت جسم خارجی

بسیار مشاهده شده است که گاز سیال یخچال هیمالیا بدلیل جابجایی و اصابت اشیا نوک تیز نشت کرده و خارج شده، هنگام نست گاز یخچال در ابتدا باید علت نشتی را از بین برد و سپس مجددا نسبت به شارژ گاز یخچال هیمالیا اقدام کرد.

نحوه ارائه خدمات توسط نمایندگی

دریافت خدمات تعمیرات از نیک تعمیر بسیار سریع و آسان است؛ تنها کافیست مراحل زیر را بپیمایید:

 1. اعلام خرابی به کادر مرکز تماس
 2. دریافت مشاوره 
 3. ثبت اطلاعات 
 4. تعیین زمان مراجعه تعمیرکار