نمایندگی یخچال الکترواستیل

یخچال فریزر بخش جدایی ناپذیر زندگی امروزی هستند. بطوریکه خرابی چند ساعته این دستگاه کل زندگی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. هنگام خرابی یخچال دسترسی به نمایندگی یخچال الکترواستیل معتبر بسیار کارگشا خواهد بود. شرکت نیک‌تعمیر نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال با گرد آوری بهترین کادر تعمیرات آماده ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز می‌باشد.

تنها کافیست با شماره تماس‌های موجود در همین صفحه تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق تکمیل فرم آنلاین اعلام کنید.

نمایندگی یخچال الکترواستیل با بیش از 20 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات تعمیرات محصولات برودتی الکترواستیل 7 روز هفته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات به شماست. ارائه خدمات توسط کادر مجرب و حرفه‌ای صورت می‌گیرد و پس از اتمام تعمیرات یخچال الکترواستیل کارت گارانتی با اعتبار 6 ماه تحویل شما می‌گردد.

تلفن تماس نمایندگی الکترواستیل:39 772 449 – 021

مشکلات رایج یخچال الکترواستیل

برخی از مشکلات بسیار متداول‌اند و احتمال رخ دادن آن‌ها بالاست. سال‌هاست که لوازم خانگی شما را تعمیر می‌کنیم و براساس همین تجربیات رایج‌ترین مشکلات یخچال الکترواستیل را برای شما گردآوری کرده‌ایم. توصیه می‌کنیم در ابتدا ادامه این مقاله را مطالعه نمایید و درصورت نیاز جهت ثبت درخواست یا دریافت راهنمایی با ما تماس بگیرید.

 • خنک نکردن

کاهش برودت یا سرمای یخچال یکی از عمده دلایلی که تعمیرکاران یخچال الکترواستیل شرکت همه روزه برای تعمیر آن به منازل شما مراجعه می‌کنند. معمولا زمانیکه به این مشکل بر‌می‌خورید کمی دیر شده است و از مرحله پیشگیری به مرحله حل مشکل رسیده‌اید. افزایش دمای داخل یخچال می‌تواند دلایلی همچون خرابی ترموستات، موتور، نشتی گاز، افزایش گرد و غبار بر روی کویل‌های کندانسور و… داشته باشد؛ توصیه ما این است که در صورت افزایش دمای یخچال و کاهش برودت بصورت محسوس با نمایندگی تعمیرات تماس حاصل فرمایید تا علت دقیق مشکل و راه حل آن برای شما آشکار شود.

 • افزایش صدای موتور

معمولا هرگونه افزایش صدا در پشت یخچال را به کمپرسور نسبت می‌دهند اما در بیشتر مواقع موتور یخچال در سلامت کامل است و مشکل از قطعات دیگر موجود در اطراف موتور است. در کنار موتور یخچال یک فن جهت کاهش دمای موتور و گردش هوا نصب شده است که خرابی آن می‌تواند موجب تولید صدا شود. همچنین کندانسور یخچال‌هایی که از کندانسور مکعبی استفاده می‌کنند همراه با یک فن کوچک در کنار موتور نصب شده است و علت صدا می‌تواند فن کندانسور باشد. علاوه بر این‌ها، فرسوده و مستهلک شدن پایه های نگهدارنده پلاستیکی موتور نیز موجب تولید صدای آزار دهنده بهنگام روشن شدن موتور می‌شوند.

هر صدایی از قسمت موتور یخچال مربوط به کمپرسور نمی‌شود و ممکن است علت‌های دیگر داشته باشد. علاوه بر موارد نامبرده شده در بالا، صدای بلند یخچال می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که برای تعمیر و تشخیص دقیق مشکل یخچال الکترواستیل باید و حل نیازمند بررسی توسط تعمیرکار نمایندگی یخچال الکترواستیل خواهید بود.

 • تشکیل برفک روی اواپراتور

یخچال های نوفراست به گونه‌ای طراحی شده اند که برفک بصورت اتوماتیک توسط سیستم دیفراست اتوماتیک آب شود. ایجاد برفک در یخچال بدین معناست که یکی از قطعات سیستم دیفراست کار خود را انجام نمی‌دهد و نیازمند تعمیر است. قطعه معیوب ممکن است المنت، تایمر، برد الکترونیکی یا…. باشد و نیازمند بررسی دقیق است.

 • خنک شدن زیاد و انجماد مواد غذایی

خرابی یخچال همواره با افزایش دما همراه نیست و گاهی اوقات خرابی برخی از قطعات همچون ترموستات موجب می‌شود موتور مدت زمان بیشتری روشن بماند و در نتیجه دمای داخل کابین بقدری کاهش یابد که مواد غذایی داخل یخچال منجمد شوند. معمولا این مشکل از از ترموستات یا سنسور نشئات می‌گیرد و در زمان کوتاهی تعمیر می‌شود.

 • ارور یخچال الکترواستیل

همراه با یخچال الکترواستیل دفترچه‌ی راهنمای استفاده‌ای تقدیم شما می‌گردد که در آن به توضیح نحوه استفاده و اطلاعات دقیق یخچال پرداخته شده است. در بخشی از این دفترچه کد خطای مربوط به هرگونه مشکل در یخچال و راه برطرف سازی آن ارائه شده است.

در صورتیکه کد ارور یخچال الکترواستیل بر روی نمایشگر یخچال شما ظاهر شده است، در ابتدا علت آن را بیابید و در صورت نیاز با نمایندگی یخچال الکترواستیل تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی یخچال الکترواستیل

هر وسیله‌ای با گذر زمان و کارکرد دائمی مستهلک می‌شود و نیازمند سرویس و رسیدگی می‌گردد. از آنجایی‌که یخچال فریزرها از روز ورود به منزل یا محل کار همواره متصل به برق هستند و در حال کار، با گذر زمان کارآیی خود را از دست می‌دهند. عیب‌یابی این وسیله کار ساد‌ه‌ای نیست و نیازمند آموزش و تجربه خاص خود می‌باشد. اگر یخچال الکترواستیل شما نیز دچار مشکل شده و همچون گذشته عملکرد مناسب ندارد بهتر است بدون فوت وقت و گسترش خرابی با نمایندگی یخچال الکترواستیل تماس حاصل فرمایید.

در ادامه به توضیح خدمات قابل ارائه توسط تعمیرکار نمایندگی پرداخته‌ایم.

شارژ گاز

عملکرد یخچال فریزر و ایجاد سرما درون کابین منوط به وجود گاز مبرد درون لوله‌ها می‌باشد. این گاز توسط کمپرسور همواره در حال گردش است و از طریق فرآیند تبخیر و میعان موجب ایجاد برودت در یخچال می‌شود. درصورتیکه این گاز به هر علتی نشت کرده یا مقدار آن درون کمپرسور از حد معینی کمتر شود سرمای یخچال بطور محسوسی کاهش یافته و شما نیازمند شارژ گاز خواهید بود.

تعویض لاستیک درب یخچال

لاستیک درب یخچال یک عایق پلاستیکی است که دور تا دور درب کشیده می‌شود و از خروج سرما جلوگیری می‌کند. این ماده پلاستیکی می‌تواند به مرور زمان و بدلیل استفاده مکرر دچار پارگی شود و عملکرد مناسبی نداشته باشد. پارگی لاستیک یخچال الکترواستیل می‌تواند موجب اختلال در سایر قطعات شود.

از جمله تاثیرات پارگی لاستیک درب یخچال الکترواستیل:

 • کاهش محسوس برودت
 • روشن ماندن طولانی مدت کمپرسور
 • افزایش مصرف برق
 • فاسد شدن زودهنگام مواد غذایی
 • ایجاد برفک

تعمیرکار نمایندگی یخچال الکترواستیل جهت تعویض لاستیک ابتدا مدل یخچال و ابعاد درب را اندازه می‌گیرد و پس از تهیه لاستیک درب مناسب جهت نصب مراجعه می‌کند.

تعمیر برد

برد الکترونیکی یخچال الکترواستیل همچون یک ناظر عملکرد تمامی قطعات را تحت نظر گرفته و در صورت وجود مشکل در بخشی از دستگاه سریعا با نمایش کد خطا کاربر را از وجود مشکل مطلع می‌سازد. گاهی اوقات خود برد بر اثر نوسانات برق دچار مشکل می‌شود و دستورات لازم جهت کارکرد یخچال را صادر نمی‌کند. در این حالت تعمیرکار الکترواستیل با بررسی اتصالات برد متوجه خرابی می‌شود و برد را جهت تعمیر به مرکز نمایندگی تحویل می‌دهد.

تعمیر سیستم یخ زدایی

دیفراست (Defrost) در زبان انگلیسی به معنای یخ‌زدایی می‌باشد. این عمل توسط مجموعه ای از قطعات انجام می‌گیرید. درصورتیکه سرمای یخچال شما بدلیل ایجاد برفک روی اواپراتور کاهش یافته است. در ایتدا باید قطعات زیر را بررسی کنید:

 • تایمر دیفراست
 • هیتر المنت
 • ترمودیسک
 • ترموفیوز
 • برد الکترونیکی
 • سنسور دیفراست

هریک از قطعات بالا عملکرد و وظیفه‌ی خاصی در یخ‌زدایی دارد و بروز مشکل در هر یک از این قطعات می‌تواند موجب تشکیل برفک و کاهش برودت شود. برای اطلاع از وظیفه این قطعات و نحوه تست و بررسی آن‌ها مقاله سیستم دیفراست را بخوانید.

مزایای نمایندگی یخچال الکترواستیل

تعمیر یخچال کار پیچیده‌ای است و باید توسط افراد متخصص انجام گیرد؛ نیک‌تعمیر، نمایندگی یخچال الکترواستیل بهترین تعمیرکاران را در سطح شهر مستقر کرده است تا فاصله زمانی تماس مشتری و مراجعه تعمیرکار را به حداقل برساند. علاوه بر این‌ها در ادامه به بررسی مزایای استفاده از خدمات نیک تعمیر پرداخته‌ایم.

 • مراجعه در کوتاه‌ترین زمان
 • ارائه بهترین خدمات
 • ضمانت تعمیرات
 • ارائه فاکتور رسمی
 • استفاده از قطعات با کیفیت
 • قیمت رقابتی