نمایندگی پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی پکیج ایران رادیاتور در تهران با افتخار خدمات تعمیر و نگهداری پکیج‌های ایران رادیاتور را به مشتریان ارائه می‌دهد. تیم متخصص نمایندگی با استفاده از تجهیزات بروز و قطعات اصل، به سرویس و تعمیر دقیق و تخصصی پکیج ایران رادیاتور می‌پردازند. ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ایران رادیاتور در تهران تمام تلاش خود را می‌کنیم تا برترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

با نمایندگی تماس بگیرید و از دریافت با کیفیت‌ترین خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن لذت ببرید.

کادر نمایندگی پکیج ایران رادیاتور از افراد باسابقه و متخصص در این زمینه تشکیل شده است و سال‌ها تجربه در خدمات پکیج موجب شده است تا همواره مورد اعتماد مشتریان واقع شویم؛ در صورتیکه پکیج ایران رادیاتور شما دچار مشکل شده است و نیاز به سرویس یا تعمیرات دارید، تنها کافیست با ما تماس بگیرید و منتظر مراجعه تکنسین در سریعترین زمان ممکن باشید.

تماس تلفنی
فرم درخواست تعمیرات
دستگاه نیازمند تعمیر


سرویس پکیج ایران رادیاتور

همانند هر وسیله دیگری گذر زمان موجب کاهش بازده و استهلاک قطعات پکیج می‌شود و در صورتیکه توجه به این موضوع نداشته باشیم پس از مدتی نیازمند تماس با نمایندگی و درخواست تعمیر پکیج ایران رادیاتور خواهیم داشت. سرویس پکیج بمنظور جلوگیری از ایجاد خرابی‌های جدی می‌باشد و تنها با یکبار آچار کشی در سال و قبل از فرا رسیدن فصل سرد می‌توان از خرابی پیش‌بینی نشده جلوگیری کرد.

قطعات استفاده شده در پکیج بسیار حساس هستند و این وسیله علاوه بر قطعات مکانیکی از تعداد بالایی سنسور و حسگر جهت بررسی و نظارت بر عملکرد بخش‌های مختلف دستگاه استفاده می‌کند. باید توجه داشت که خرابی یک شبه اتفاق نمی‌افتد و اگر پیش از بروز مشکل نسبت به بررسی قطعات و تست سلامت آن‌ها اقدام کنیم می‌توانیم با صرف هزینه بسیار اندک از هدر رفت زمان و پول در آینده پیشگیری کنیم.


تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران دیگر مستلزم جستجو و یافتن مرکز تعمیرات نیست؛ شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن، تنها با پرکردن فرم درخواست آنلاین یا برقراری تماس با مرکز تماس نیک‌تعمیر، نمایندگی مجاز ایران رادیاتور نسبت به تعمیر پکیج خود اقدام کنید. پس از ثبت درخواست تعمیرات، اطلاعات مشتری برای نزدیکترین تکنسین ارسال می‌شود تا پس از هماهنگی، در زمان هماهنگ شده جهت عیب‌یابی و تعمیرات پکیج در محل حاضر شود.

در ابتدا دستگاه توسط تکنسین نیک‌ریپیر عیب‌یابی شده و پس از مشخص شدن مشکل توضیحات کامل در مورد زمان، هزینه و نحوه تعمیرات به مشتری داده می‌شود.

پس از شروع تعمیر پکیج ایران رادیاتور توسط تکنسین نمایندگی هر قطعه‌ای که نیازمند تعویض باشد توسط شرکت تهیه شده و در اختیار تکنسین قرار می‌گیرد؛ همچنین از آنجا که قطعات توسط شرکت تهیه و توزیع می‌شوند از کیفیت بالا و گارانتی مرجوعی برخوردار هستند.

تعمیرات پکیج توسط نمایندگی بقدری با کیفیت انجام می‌شود که پس از اتمام کار ضمانت با حداقل مدت 180 روز در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ این کار بدان جهت است که مشتری از کیفیت خدمات دریافتی مطمئن گردد و در صورت بروز مجدد مشکل دیگر نگران هزینه‌های آن نباشد.


تعمیر مدل‌های BM, M, K ایران رادیاتور

محصولات تولیدی ایران رادیاتور در مدل‌های مختلف عرضه می‌شوند که هر مدل ویژگی‌هایی دارد که موجب تمایز آن از سایر مدل‌ها می‌شود. پکیج‌ها در توان‌های مختلف 24، 26، 36 هزار در بازار وجود دارند که با توجه به میزان توان مورد نیاز می‌توانید نسبت به خرید اقدام کنید. طبق اعلام ایران رادیاتور توان 24 هزار تا 180 متر مربع منزل را پاسخگو می‌باشد و برای متراژهای بالاتر باید از توان 26 یا 36 هزار استفاده کنید. تعمیر پکیج‌های سری BM, M, K ایران‌رادیاتور تفاوت چندانی باهم ندارند و این سری تنها با توان 24 هزار تولید شده است و قطعات بکار رفته در آن‌ها یکسان می‌باشد.

تنها تفاوت موجود در میان این 3 مدل وجود برخی قطعات و ویژگی‌های اضافه نسبت به هم است. و تقریبا تمامی قطعات استفاده شده در آن‌ها مشابه هم هستند.


تعمیر مدل E, L ایران رادیاتور

پکیج‌های تولیدی ایران رادیاتور در 2 نوع آنالوگ ودیجیتال هستند. مدل آنالوگ هنگام بروی خطا یا ارور برای اطلاع کاربر از چراغ‌های LED استفاده می‌کنند و مدل‌های دیجیتال برای نمایش ارور از صفحه نمایش بهره می‌برند. در میان تمامی مدل‌های پکیج ایران رادیاتور تنها مدل‌های سری L دارای صفحه نمایش می‌باشند و برای تعمیر این پکیج‌ها کافیست کد چاپ شده بر روی نمایشگر را بررسی کنیم.


متداول‌ترین مشکلات پکیج ایران رادیاتور

برخی از خرابی‌ها به دفعات تکرار می‌شوند و عمده دلایلی که سرویس‌کاران جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور به منازل اعزام می‌شوند یکسان هستند. برای مثال می‌توان از خرابی پرشر سوئیچ نام برد که درصد بالایی از خرابی‌ها بدلیل معیوب بودن این سنسور می‌باشد. همچنین برخی از خرابی‌ها کاملا به ندرت اتفاق می‌افتند که توضیح آن‌ها به جهت جلوگیری از اتلاف وقت صرف نظر شده است. در ادامه به متداول‌ترین دلایل خرابی پکیج ایران رادیاتور و راه‌های تعمیر آن اشاره‌کرده‌ایم:


گرم نشدن آب مصرفی

گرم شدن آب در پکیج نیازمند وجود 4 المان آب، برق، گاز و اکسیژن کافی می‌باشد و در صورت عدم حضور هرکدام از این‌ها عملکرد پکیج مختل شده و احتمالا کد خطا بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود. در صورتیکه موارد بالا وجود داشته باشند اما آب مدار مصرف یا گرمایش گرم نشود احتمال خرابی در قطعات وجود دارد. در ابتدا برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور یکبار آن را از برق جدا کرده و مجددا راه‌اندازی کنید؛ اگر با این اقدام مشکل رفع نشد با عیب‌یابی مرحله به مرحله قطعات مرتبط را تست کنید و مشکل هرکدام را به روش درست مرتفع سازید.

گرم نشدن آب مصرفی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه نسبت به توضیح آن‌ها تلاش کرده‌ایم.

  • فشار پایین آب

پکیج باید فشاری بین 0.8 تا 1.5 بار داشته باشد تا آب مصرفی گرم شود و به دمای تنظیم شده توسط کاربر برسد.

اگر به هر دلیل فشار آب کاهش یابد دمای آب هم کاهش می‌یابد. یکی از دلایل افت فشار وجود نشتی در لوله‌ها یا رادیاتور می‌باشد.

از دیگر دلایل افت فشار می‌توان به خرابی یا باز ماندن شیر پرکن اشاره کرد. توجه داشته باشید که محکم بستن بیش از حد شیر پرکن موجب خرابی و بروز نشتی آن می‌شود.

  • رسوب گرفتگی مبدل‌ها

برای گرم کردن آب در پکیج از مبدل حرارتی استفاده می‌شود که این مبدل در نزدیکی مشعل قرار می‌گیرد و بدلیل ضریب گرمایی بالایی که دارد موجب گرم شدن آب می‌شود. استفاده مستمر و وجود املاح در آب مصرفی موجب ایجاد رسوب درون مبدل می‌شود و همین امر دلیلی بر کاهش فشار آب و همچنین گرم نشدن آب مصرفی می‌باشد.

برای خلاصی از رسوبات موجود در مبدل باید آن را با اسید شستشو دهیم که به اصطلاح به آن اسیدشویی می‌گویند. به طور متوسط پکیج هر 2 الی 3 سال نیازمند اسیدشویی می‌شود. البته این مدت زمان ارتباط مستقیم با کیفیت آن منطقه شما و میزان املاح آن دارد.

تعمیر رسوب‌گرفتگی پکیج ایران رادیاتور کار آنچنان دشواری نیست اما توصیه می‌شود این کار را به سرویس‌کار مجرب بسپارید تا از کیفیت خدمات دریافتی و تعمیر دستگاه مطمئن باشید.

  • خرابی سنسور NTC

سنسور NTC با ترمیستور آب وظیفه اندازه‌گیری دمای آب در هر لحظه و ارسال آن به مدار الکترونیکی به جهت پردازش و صدور دستورات لازم دارد. در صورتیکه دمای اندازه‌گیری شده کمتر از مقدار تنظیم شده توسط کاربر باشد مدار فرمان اقدامات لازم را جهت گرم شدن آب انجام می‌دهد و اگر مقدار اعلامی از سمت حسگر بیشتر از مقدار تنظیمی باشد مشعل خاموش می‌شود تا از افزایش دما جلوگیری شود.

تعمیر پکیج ایران‌رادیاتور بدلیل خرابی و عیب در سنسور NTC بسیار متداول است و در زمان بسیار کوتاهی قابل انجام می‌باشد. توجه داشته باشید که این سنسور درون آب قرار دارد و پس از جایگزینی با نمونه مشابه باید با دقت آب‌بندی شود.


ارور پکیج ایران رادیاتور

به جهت راهنمایی کاربر و پیشگیری ار بروز مشکلات جدی در پکیج برد الکترونیکی با استفاده از سنسورهای مختلف بر عملکرد تمامی قسمت‌ها نظارت دارد و به محض بروز مشکل کاربر را از طریق هشدار مطلع می‌سازد. معنا و مفهوم تمامی ارور‌های تعریف شده در پکیج در دفترچه راهنمای ارائه شده هنگام نصب موجود است و با استفاده از آن می‌توانید از علت و نحوه رفع و تعمیر ارور پکیج ایران رادیاتور مطلع شوید.