نمایندگی یخچال دیپوینت

تعمیر محصولات دیپوینت باید توسط نمایندگی یخچال دیپوینت انجام شود. یخچال‌های دیپوینت که توسط متخصصان ایرانی تولید می‌شود از محصولات با کیفیتی است که با استقبال خریداران مواجه شده است. امروزه این برند در بازار لوازم خانگی طرفداران بسیار زیادی دارد. اما لوازم برقی هر چقدر با کیفیت و مرغوب باشند؛ ممکن است بر اثر عوامل مختلفی دچار مشکلاتی شوند و در نتیجه نیاز به تعمیر داشته باشند.  اگر یخچال فریزر شما دچار مشکل شد؛ بهتر است یخچال خود را تعمیر کنید. خرید یخچال فریزر جدید گزینه مناسبی در بازار امروز لوازم خانگی نمی باشد. زیرا قیمت لوازم خانگی روز به روز در حال افزایش است. شما برای خرید محصول جدید باید هزینه هنگفتی را بپردازید. در صورتی که می توانید با هزینه بسیار کمتر، یخچال فریزر خود را تعمیر کرده و دوباره از یخچال خود استفاده کنید.

نمایندگی یخچال دیپوینت آماده است تا تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات یخچال شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن همراه با بالاترین کیفیت انجام دهد. جهت دسترسی به خدمات نمایندگی با شماره‌های موجود در همین صفخه تماس حاصل نمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت

تعمیر یخچال دیپوینت باید توسط تعمیرکار متخصص و تحت نظر نمایندگی انجام گیرد؛ انجام تعمیرات توسط تعمیرکار کم تجربه ممکن است موجب بروز مشکلات ثانویه و جدی‌تر در یخچال شود و هزینه را تا چند برابر افزایش دهد. تعمیرکاران یخچال دیپوینت پس از دریافت اطلاعات مشتری در زمان مشخص شده در محل حضور می‌یابند تا نسبت به عیب‌یابی و تعمیر اقدام کنند.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که نیاز فوری به تعمیرکار یخچال داشته باشید اما جهت انجام تعمیرات مجبور به حمل یخچال تا تعمیرگاه شوید؛ دیگر نگران این موضوع نباشید. تعمیرکار نمایندگی تمامی قطعات و لوازم مورد نیاز تعمیر یخچال دیپوینت را همراه خود دارد و بدون فوت وقت دستگاه شما را در محل کار یا منزل تعمیر کرده و تحویل می‌دهد.

مدل‌های تحت پوشش

شرکت دیپیونت تا به امروز به تولید یخچال فریزر در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی پرداخته است و در چند سال گذشته فعالیت خود را بطور چشمگیری گسترش داده است. در حال حاضر تمامی مدل‌های یخچال دیپوینت تحت پوشش خدمات نصب، سروس و تعمیر نمایندگی نیک ریپیر قرار دارد. فرقی نمی‌کند از مدل T5 استفاده می‌کنید یا C5، Discover خریداری کرده‌اید یا Boss حتی مهم نیست که یخچال فریزر شما از مدل Decent با حجم 333 لیتری است یا Capture با حجم 595 لیتر، تنها کافیست درخواست خود را ثبت کنید تا در سریعترین زمان همراه با بالاترین سطح کیفی به حل مشکل شما بپردازیم.

استفاده از قطعات با کیفیت در تعمیر یخچال دیپوینت

برای تعمیر یخچال دیپوینت تعمیرکاران با تجربه، از قطعه‌های با کیفیت استفاده می‌کنند. شاید بعضی از افراد تصور کنند بهتر است برای کاهش هزینه‌ها از قطعه‌های معمولی که قیمت مناسبی دارند استفاده کنند؛ اما این کار همیشه نمی‌تواند سبب کاهش هزینه‌ها شود. گاهی مشکل به وجود آمده برای یخچال فریزرهای دیپوینت به نحوی است که انجام تعمیرات نیازمند تعویض قطعات است. در صورتیکه از قطعات با کیفیت برای تعمیرات یخچال دیپوینت استفاده نشود؛ به احتمال زیاد قطعه یا قطعات جدید در بازه زمانی کوتاهی مجددا دچار خرابی خواهد شد؛ در نتیجه تعمیرات صورت گرفته بر روی یخچال دیپوینت بی فایده خواهد بود.

مشکلات رایج یخچال فریزر دیپوینت

نمایندگی یخچال دیپوینت بهترین مرکز برای تعمیر مشکلات رایج یخچال های دیپوینت می‌باشد. یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخچال دیپوینت به وجود بیاید این است که داخل کابین به میزان کافی سرد نباشد. این مسئله می‌تواند علت‌های مختلف و گوناگونی داشته باشد. یخچال‌های جدید به نحوی طراحی شدند که موتور آن‌ها بعد از مدتی کار کردن، خاموش شده و دوباره روشن می شود؛ این گونه عمر موتور بطور محسوسی افزایش می‌یابد. یکسره کار کردن موتور یخچال فریزر دیپوینت یکی دیگر از مشکلات قابل تعمیر می باشد. نشت آب از یخچال دیپوینت نیز جز مشکلات رایج است. نشت آب می تواند مشکلات دیگری را به وجود بیاورد و در نتیجه باید سریع برطرف شود.

توجه داشته باشید که هر قطعه در یخچال فریزر وظیفه خاصی را بر عهده دارد و عملکرد صحیح هر قطعه در راندمان دستگاه تاثیر مستقیم دارد. بطور کلی هرگونه مشکل در یخچال که به افزایش صدا، کاهش سرما و فاسد شدن زود هنگام مواد داخل یخچال یا فریزر بیانجامد باید در اولین فرصت رفع شود.

مزایای بهره‌مندی از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال دیپوینت

فروش محصول بخش پایانی ارتباط شما و تولید کننده نیست و بخش مهمی از وظایف تولید کننده پس از فروش محصول شروع می‌شود. امروزه رقابت تنگاتنگی در ارائه خدمات پس از فروش مناسب بین شرکت‌ها ایجاد شده است. تولید کنندگان می‌دانند که رضایت مشتری از خدمات پس از فروش منجر به خریداری سایر محصولات شرکت و افزایش فروش می‌شود. شرکت دیپوینت نیز از این رقابت جا نمانده و با ارائه خدمات پس از فروش یخچال و فریزر توسط نمایندگی سعی در کسب رضایت حداکثری مشتریان دارد. در ادامه به برخی از مزایای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال دیپوینت، نیک ریپیر پرداخته‌ایم:

  • مراجعه سریع بدون فوت وقت
  • اعزام تعمیرکار یخچال آموزش دیده و با تجربه
  • ارائه ضمانت نامه خدمات صورت گرفته
  • قیمت‌های پایین
  • پشتیبانی 24 ساعته

شرایط استفاده از خدمات نمایندگی

برای استفاده از خدمات پس از فروش، نصب، سرویس و تعمیرات در ابتدا باید با بخش تماس شرکت تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید؛ کارشناسان نیک ریپیر تلاش خواهند کرد تا مشکل یخچال دیپوینت را از طریق راهنمایی حل کرده و از اعزام تعمیرکار جلوگیری کنند؛ اما در صورتیکه نیاز به اعزام نیروی متخصص جهت تعمیرات باشد اطلاعات شما را ثبت کرده و در اختیار نزدیکترین تعمیرکار یخچال قرار می‌دهند.

تنها کافیست با شماره 39 772 449 – 021 تماس حاص فرمایید.