نمایندگی پکیج آریستون

پکیج از جمله لوازم ضروری برای منزل مخصوصا در فصل زمستان محسوب می‌شود. امروزه کارخانه‌های زیادی مشغول طراحی و تولید پکیج در سایزها و توان‌های مختلف هستند و شرکت آریستون نیز از تولیدکنندگان برجسته در این زمینه می‌باشد. همانند هر کالای دیگری پکیج‎‌ها نیز باید از خدمات پس از فروش مناسبی بهره‌مند باشند تا رضایت مشتریان جلب شود. نصب، سرویس و تعمیر پکیج آریستون در سراسر تهران توسط نمایندگی نیک‌تعمیر انجام می‌شود.

کادر تعمیر پکیج آریستون از افراد باسابقه و متخصص در این حوزه تشکیل شده است و سال‌ها تجربه در زمینه خدمات تعمیرات لوازم خانگی موجب شده است تا همواره مورد اعتماد همشهریان واقع شویم؛ در صورتیکه پکیج شما دچار مشکل شده است و نیاز به سرویس یا تعمیر دارید تنها کافیست با ما تماس بگیرید و منتظر مراجعه تکنسین تعمیرات شرکت در سریعترین زمان ممکن باشید.

تماس تلفنی
فرم درخواست تعمیرات
دستگاه نیازمند تعمیر


سرویس پکیج آریستون

همانند هر وسیله دیگری گذر زمان موجب کاهش بازده و استهلاک قطعات پکیج می‌شود و در صورتیکه توجه به این موضوع نداشته باشیم پس از مدتی نیازمند تماس با نمایندگی و درخواست تعمیر پکیج آریستون خواهیم داشت. سرویس پکیج بمنظور جلوگیری از ایجاد خرابی‌های جدی می‌باشد و تنها با یکبار آچار کشی در سال و قبل از فرا رسیدن فصل سرد می‌توان از خرابی پیش‌بینی نشده جلوگیری کرد.

قطعات استفاده شده در پکیج بسیار حساس هستند و این وسیله علاوه بر قطعات مکانیکی از تعداد بالایی سنسور و حسگر جهت بررسی و نظارت بر عملکرد بخش‌های مختلف دستگاه استفاده می‌کند. باید توجه داشت که خرابی یک شبه اتفاق نمی‌افتد و اگر پیش از بروز مشکل نسبت به بررسی قطعات و تست سلامت آن‌ها اقدام کنیم می‌توانیم با صرف هزینه بسیار اندک از هدر رفت زمان و پول در آینده پیشگیری کنیم.


تعمیرات پکیج آریستون

تعمیر پکیج آریستون در تهران دیگر مستلزم جستجو و یافتن مرکز تعمیرات نیست؛ شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن، تنها با پرکردن فرم درخواست آنلاین یا برقراری تماس با مرکز تماس نیک‌تعمیر نسبت به تعمیر پکیج اقدام کنید. پس از ثبت درخواست تعمیرات، اطلاعات مشتری برای نزدیکترین تکنسین ارسال می‌شود تا پس از هماهنگی، در زمان هماهنگ شده جهت عیب‌یابی و تعمیرات پکیج در محل حاضر شود.

در ابتدا دستگاه توسط تکنسین نیک‌ریپیر عیب‌یابی شده و پس از مشخص شدن مشکل توضیحات کامل در مورد زمان، هزینه و نحوه تعمیرات به مشتری داده می‌شود.

پس از شروع تعمیر پکیج توسط تکنسین نمایندگی هر قطعه‌ای که نیازمند تعویض باشد توسط شرکت تهیه شده و در اختیار تکنسین قرار می‌گیرد؛ همچنین از آنجا که قطعات توسط شرکت تهیه و توزیع می‌شوند از کیفیت بالا و گارانتی مرجوعی برخوردار هستند.

تعمیرات پکیج توسط نمایندگی بقدری با کیفیت انجام می‌شود که پس از اتمام کار ضمانت با حداقل مدت 180 روز در اختیار شما قرار می‌گیرد؛ این کار بدان جهت است که مشتری از کیفیت خدمات دریافتی مطمئن گردد و در صورت بروز مجدد مشکل دیگر نگران هزینه‌های آن نباشد.


خدمات قابل ارائه

خدمات قابل ارائه برای پکیج آریستون توسط نیک‌ریپیر در سراسر تهران عبارت است از:

 • سرویس
 • عیب‌یابی و تعمیر
 • تامین قطعات
 • جابجایی و نصب


مزایای استفاده از خدمات نیک‌ریپیر

رسالت ما در نیک‌ریپیر ارائه خدمات بی نقص و مطمئن به مشتریان است؛ ما همواره در جهت کسب رضایت مشتریان و ایجاد فضای رقابتی تلاش کرده‌ایم. در صورت تماس با ما از مزایای نامبرده شده بهره‌مند خواهید شد:

 • ارائه خدمات تعمیرات بی نقص
 • رفع مشکل دستگاه در کمترین زمان ممکن
 • استفاده از قطعات اصل و شرکتی
 • پوشش سراسری تهران
 • قیمت‌های کاملا رقابتی
 • ارائه فاکتور رسمی
 • ضمانت خدمات ارائه شده حداقل بمدت 180 روز
تعمیر پکیج بوتان در تهران


متداول‌ترین مشکلات پکیج آریستون

برخی از خرابی‌ها به دفعات تکرار می‌شوند و عمده دلایلی که سرویس‌کاران جهت تعمیر پکیج آریستون به منازل اعزام می‌شوند یکسان هستند. برای مثال می‌توان از خرابی پرشر سوئیچ نام برد که درصد بالایی از خرابی‌ها بدلیل معیوب بودن این سنسور می‌باشد. همچنین برخی از خرابی‌ها کاملا به ندرت اتفاق می‌افتند که توضیح آن‌ها به جهت جلوگیری از اتلاف وقت صرف نظر شده است. در ادامه به متداول‌ترین دلایل خرابی پکیج و راه‌های تعمیر آن اشاره‌کرده‌ایم:


گرم نشدن آب مصرفی

گرم شدن آب در پکیج نیازمند وجود 4 المان آب، برق، گاز و اکسیژن کافی می‌باشد و در صورت عدم حضور هرکدام از این‌ها عملکرد پکیج مختل شده و احتمالا کد خطا بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود. در صورتیکه موارد بالا وجود داشته باشند اما آب مدار مصرف یا گرمایش گرم نشود احتمال خرابی در قطعات وجود دارد. در ابتدا برای تعمیر پکیج یکبار آن را از برق جدا کرده و مجددا راه‌اندازی کنید؛ اگر با این اقدام مشکل رفع نشد با عیب‌یابی مرحله به مرحله قطعات مرتبط را تست کنید و مشکل هرکدام را به روش درست مرتفع سازید.

گرم نشدن آب مصرفی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه نسبت به توضیح آن‌ها تلاش کرده‌ایم.

 • فشار پایین آب

پکیج باید فشاری بین 0.8 تا 1.5 بار داشته باشد تا آب مصرفی گرم شود و به دمای تنظیم شده توسط کاربر برسد.

اگر به هر دلیل فشار آب کاهش یابد دمای آب هم کاهش می‌یابد. یکی از دلایل افت فشار وجود نشتی در لوله‌ها یا رادیاتور می‌باشد.

از دیگر دلایل افت فشار می‌توان به خرابی یا باز ماندن شیر پرکن اشاره کرد. توجه داشته باشید که محکم بستن بیش از حد شیر پرکن موجب خرابی و بروز نشتی آن می‌شود.

 • رسوب گرفتگی مبدل‌ها

برای گرم کردن آب در پکیج از مبدل حرارتی استفاده می‌شود که این مبدل در نزدیکی مشعل قرار می‌گیرد و بدلیل ضریب گرمایی بالایی که دارد موجب گرم شدن آب می‌شود. استفاده مستمر و وجود املاح در آب مصرفی موجب ایجاد رسوب درون مبدل می‌شود و همین امر دلیلی بر کاهش فشار آب و همچنین گرم نشدن آب مصرفی می‌باشد.

برای خلاصی از رسوبات موجود در مبدل باید آن را با اسید شستشو دهیم که به اصطلاح به آن اسیدشویی می‌گویند. به طور متوسط پکیج هر 2 الی 3 سال نیازمند اسیدشویی می‌شود. البته این مدت زمان ارتباط مستقیم با کیفیت آن منطقه شما و میزان املاح آن دارد.

تعمیر رسوب‌گرفتگی پکیج کار آنچنان دشواری نیست اما توصیه می‌شود این کار را به سرویس‌کار مجرب بسپارید تا از کیفیت خدمات دریافتی و تعمیر دستگاه مطمئن باشید.

 • خرابی سنسور NTC

سنسور NTC با ترمیستور آب وظیفه اندازه‌گیری دمای آب در هر لحظه و ارسال آن به مدار الکترونیکی به جهت پردازش و صدور دستورات لازم دارد. در صورتیکه دمای اندازه‌گیری شده کمتر از مقدار تنظیم شده توسط کاربر باشد مدار فرمان اقدامات لازم را جهت گرم شدن آب انجام می‌دهد و اگر مقدار اعلامی از سمت حسگر بیشتر از مقدار تنظیمی باشد مشعل خاموش می‌شود تا از افزایش دما جلوگیری شود.

تعمیر پکیج آریستون بدلیل خرابی و عیب در سنسور NTC بسیار متداول است و در زمان بسیار کوتاهی قابل انجام می‌باشد. توجه داشته باشید که این سنسور درون آب قرار دارد و پس از جایگزینی با نمونه مشابه باید با دقت آب‌بندی شود.


ارور آریستون

به جهت راهنمایی کاربر و پیشگیری ار بروز مشکلات جدی در پکیج برد الکترونیکی با استفاده از سنسورهای مختلف بر عملکرد تمامی قسمت‌ها نظارت دارد و به محض بروز مشکل کاربر را از طریق هشدار مطلع می‌سازد. معنا و مفهوم تمامی ارور‌های تعریف شده در پکیج در دفترچه راهنمای ارائه شده هنگام نصب موجود است و با استفاده از آن می‌توانید از علت و نحوه رفع و تعمیر ارور پکیج آریستون مطلع شوید.