نمایندگی یخچال سامسونگ

مطمئنا برای شما هم پیش آمده که یخچال یا ساید بای ساید خراب شود و دسترسی به خدمات پس از فروش معتبر نداشته باشید. نیک تعمیر نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال سامسونگ با تلاش شبانه روزی هم اکنون بهترین خدمات تعمیر یخچال را درشهر تهران ارائه می‌کند. دیگر نیاز به جستجو برای یافتن شماره تلفن نمایندگی سامسونگ ندارید؛ تنها کافیست با شماره‌های موجود در این صفحه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید.

همچنین در صورتیکه گارانتی یخچال شما تمام شده نگران نباشید؛ تعمیرکار یخچال سامسونگ پس از اتمام تعمیرات ضمانت نامه 6 الی 12 ماهه ارائه خواهد داد.

سامسونگ از معتبرترین شرکت‌های تولید لوازم خانگی در سطح جهان است و از محبوبیت بالایی بین ایرانیان برخوردار است. یخچال فریزرهای ساخت سامسونگ از بروزترین تکنولوژی موجود بهره می‌برند و همین امر موجب شده است تا تعمیر یخچال سامسونگ نیازمند دانش و تجربه کاری خاصی باشد تا هنگام تعمیرات، دستگاه متوجه مشکلات جدید نگردد. نیک تعمیر، نمایندگی تعمیرات یخچال در تهران با وسواس خاص خود تعمیرکاران یخچال سامسونگ را از میان بهترین تعمیرکاران شهر انتخاب کرده و هم‌اکنون تمامی مناطق شهر تحت پوشش خدمات شرکت می‌باشد.


نصب یخچال سامسونگ

یخچال نو مبارک!

نصب یخچال سامسونگ به 2 دلیل باید توسط نمایندگی صورت گیرد:

 1. فعالسازی گارانتی
 2. بررسی سلامت دستگاه توسط تکنسین نمایندگی

یخچال‌هایی که توسط خود مشتری نصب و راه‌اندازی شده باشند از دریافت خدمات گرانتی محروم می‌شوند و این امر ممکن است در آینده به ضرر مشتری بیانجامد.

در صورتیکه یخچال سامسونگ تهیه کرده‌اید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت اقدامات لازم جهت نصب یخچال سامسونگ را انجام دهیم.


سرویس یخچال سامسونگ

نگهداری هر وسیله‌ای مهارت و اقدامات خاصی را می‌طلبد. یخچال فریزر سامسونگ از قطعات مختلف الکترونیکی و مکانیکی ساخته شده‌ است و سرویس دوره‌ای آن بمنظور جلوگیری از خرابی دستگاه در آینده و پرداخت هزینه‌های بیشتر ضرورت دارد.

سرویس یخچال سامسونگ در نمایندگی توسط تکنسین مجرب و آموزش دیده صورت می‌گیرد. طی این فرآیند تمامی قطعات یخچال و فریزر مورد بررسی قرار می‌گیرد و درصورت وجود مشکل در هر یک از قطعات، تکنسین مشکل را رفع می‌کند.

سرویس یخچال برای افرادی که مدت‌های طولانی به مسافرت می‌روند و از منزل دور هستند از این جهت اهمیت دارد که خیالشان از عملکرد یخچال و فاسد نشدن مواد غذایی آسوده می‌شود.


تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ از خدمات پر متقاضی نمایندگی است و روزانه تعداد بالایی خرابی یخچال توسط اپراتور ها ثبت شده و در روند تعمیر قرار می‌گیرد.

انجام تعمیرات توسط نمایندگی یخچال سامسونگ از این جهت اهمیت دارد که تکنولوژی بکار رفته در دستگاه‌های ساخت سامسونگ پیشرفته است و تعمیر آن مهارت و لوازم خاص خود را طلب می‌کند. نمایندگی تمامی آموزش‌ها و لوازم‌های مورد نیاز را در اختیار تعمیرکاران قرار می‌دهد تا از کیفیت و سرعت خدمات مطمئن باشد.

از دیگر مزایای استفاده از خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ می‌توان به بهره‌مندی از ضمانت 6 ماهه تعمیرات اشاره کرد.

تماس تلفنی
فرم درخواست تعمیرات


مدل‌های قابل تعمیر 

سامسونگ یخچال‌های متنوعی با ویژگی و مشخصات متفاوت در بازار ایران عرضه کرده است که هر کدام قطعات و نحوه عملکرد متفاوتی دارند. در ادامه به معرفی مدل‌های تحت پوشش نمایندگی یخچال سامسونگ پرداخته‌ایم؛ بهتر است جهت دریافت خدمات بهتر با کادر بخش تماس در ارتباط باشید و پاسخ سوالتان را از اپراتورها دریافت کنید.

 • یخچال تک درب
 • فریزر تک درب
 • ساید بای ساید 3 و 4 درب فرانسوی
 • یخچال فریزر بالا پایین
 • ساید بای ساید

تعمیر در محل توسط نمایندگی یخچال سامسونگ

جابجایی یخچال سامسونگ تا نمایندگی تعمیرات بسیار سخت و دشواری است و احتمال بروز مشکلات ثانویه در حین جابجایی وجود دارد؛ تمامی خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ اعم از نصب، سرویس و تعمیر در محل انجام می‌شود و مشتریان مشکلات جابجایی نخواهند داشت.

از دیگر مزایای تعمیرات در محل می‌توان به منعطف بودن زمان مراجعه تعمیرکار اشاره کرد؛ پس از ثبت درخواست تعمیرات توسط شما، تعمیرکار یخچال سامسونگ جهت تعیین زمان تعمیرات با شما تماس می‌گیرد و در زمان هماهنگ شده در محل حضور خواهد داشت.


خدمات قابل ارائه

یخچال سامسونگ از قسمت‌های مختلف الکترونیکی و مکانیکی تشکیل شده است و خرابی هر قطعه می‌تواند بر قطعات دیگر و عملکرد نهایی یخچال تاثیر گذارد؛ در ادامه به برخی از خدمات قابل ارائه توسط تعمیرکار نمایندگی یخچال سامسونگ اشاره کرده‌ایم:

نشانه‌های خرابی یخچال

شما زمانی نیازمند تعمیر یخچال خواهید شد که متوجه خرابی آن شوید؛ در صورتیکه یخچال سامسونگ شما دارای مشکلات زیر باشد باید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید:

 • خنک نکردن یا کاهش سرمایش
 • تشکیل برفک بر روی اواپراتور
 • اتومات نکردن یخچال
 • نمایش ارور بر روی نمایشگر
 • صدای غیر عادی کمپرسور


مشکلات رایج یخچال سامسونگ

برخی از مشکلات یخچال سامسونگ بسیار رایج‌اند و درصد بالایی از مشتریان با آن‌ مواجه‌اند؛ در ادامه به بررسی این مشکلات و راه حل آن‌ها پرداخته‌ایم.


بوی بد کابین

برخلاف تصور عمومی بوی بد یخچال به دلیل فاسد شدن مواد غذایی نیست؛ این بو بدلیل نشت گاز مبرد موجود به درون یخچال است. گاز مبرد که وظیفه ایجاد برودت بر عهده آن است از طریق گردش درون یخچال فریزر گرمای موجود را جهت رسیدن به نقطه جوش جذب کرده و بدین جهت موجب ایجاد سرما می‌گردد. گاز مبرد بوی نامطبوعی دارد در صورتیکه درون یخچال نشتی وجود داشته باشد موجب ایجاد بوی لد و آزار دهنده خواهد شد. در این حالت برای رفع مشکل در ابتدا محل نشتی باید تعمیر گردد و سپس به نظافت یخچال رسیدگی شود.


یکسره کار کردن موتور

موتور یخچال توسط برد کنترل خاموش و روشن می‌شود که به این عمل اتومات می‌گویند. زمانیکه دمای اندازه‌گیری شده توسط سنسور دمای یخچال بیشتر از میزان تنظیم شده توسط کاربر باشد دستور روشن شدن از طرف برد به راه انداز کمپرسور ارسال می‌شود و دمای کابین کاهش می‌یابد؛ پس از رسیدن دمای یخچال به عدد تنظیم شده توسط کاربر سنسور دمایی این مقدار را به برد اطلاع می‌دهد و فرمان خاموش شدن موتور ارسال می‌شود. به این عمل اتومات کردن یخچال می‌گویند.

در صورتیکه سنسور دمای یخچال مقدار اشتباهی به برد ارسال کند برد توانایی تصمیم‌گیری درست نخواهد داشت و احتمال این وجود دارد که یخچال به طور پیوشته کار کند و دمای داخل کابین بیش از حد سرد شود؛ همچنین در صورتیکه دمای ارسالی از سنسور کمتر از مقدار تنظیم شده باشد احتمال روشن نشدن یا کار نکردن یخچال وجود دارد که در این صورت دمای داخل یخچال افزایش یافته و اصطلاحا یخچال خنک نمی‌کند.


کاهش سرما

ایجاد سرما در یخچال بر اساس سیکل تبرید است و گاز مبرد مهمترین وظیفه را در این چرخه بر عهده دارد. گاز مبرد پس از افزایش فشار و تبدیل به مایع توسط کمپرسور به سمت اواپراتور پمپاژ می‌شود و در اواپراتور با کاهش فشار و دریافت گرمای داخل کابین به حالت گازی درمی‌آید و سپس برای از دست دادن گرما و خنک شدن راهی کندانسور می‌شود. در حالتی که هر یک از عوامل موجود در چرخه تبرید دچار مشکل باشند، احتمال کاهش سرما وجود دارد؛ مهمترین عوامل تاثیر گذار در سرمای یخچال عبارت است از:

 • نشت گاز مبرد 
 • خرابی کمپرسور و کاهش توان
 • وجود برفک بر روی اواپراتور 


ارور یخچال و ساید سامسونگ

ارور در یخچال سامسونگ به جهت تسهیل تعمیرات تعریف شده است. طبق برنامه ریزی پردازنده برد اصلی دستگاه هر کد خطا مربوط به قسمت خاصی از یخچال است و کاربر و تعمیرکار یخچال سامسونگ را در عیب‌یابی و تعمیر راهنمایی می‌کند. توضیحات مربوط به هر ارور در دفترچه راهنمای ارائه شده هنگام خرید وجود دارد؛ همچنین در صورت نیاز می‌توانید به مقاله ارور یخچال و ساید بای ساید سامسونگ مراجعه کنید.

نحوه تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ

تمامی خدمات نمایندگی یخچال سامسونگ بصورت فوری و تخصصی انجام می‌شود؛ از مزایای تماس با ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر یخچال سامسونگ در محل بدون نیاز به جابجایی
 • حضور تعمیرکار در زمان هماهنگ شده بدون فوت وقت
 • تامین و استفاده قطعات یدکی اورجینال
 • ارائه ضمانت 6 ماهه
 • قیمت‌های منصفانه و رقابتی