نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز تعمیر یخچال و ساید جنرال الکتریک در تهران و لواسان – نیک تعمیر

مطمئنا یخچال فریزر یا ساید بای ساید از ضروری ترین لوازم خانگی می‌باشند و در صورت خرابی آن عملکرد آشپزخانه مختل می‌شود. تیم تعمیراتی شرکت نیک تعمیر با سال ها تجربه در امر تعمیرات لوازم خانگی خدمات تعمیر لوازم جنرال الکتریک را برای ساکنین تهران و لواسان فراهم کرده است. 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

در صورت خرابی یخچال جنرال الکتریک می‌توانید با خیال راحت با شرکت نیک تعمیر – تعمیرگاه مجاز تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های تعمیرات شرکت در اسرع وقت به محل اعلامی شما مراجعه و یخچال جنرال الکتریک شما را تعمیر کنند. تکنسین های تعمیراتی شرکت نیک تعمیر تمامی خدمات مورد نیاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک از جمله شارژ گاز، تعمیر یا تعویض کمپرسور، تعویض المنت و … را با بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان ممکن ارائه می‌دهند. 

تعمیر ساید جنرال الکتریک

تعمیر ساید جنرال الکتریک از جمله خدماتی است که نیک تعمیر به ساکنین محترم تهران و لواسان ارائه می‌دهد. در صورت خرابی ساید تنها کافیست با با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ساید شما را تعمیر کنیم. تعمیرکاران ساید جنرال الکتریک تمامی خدمات تعمیراتی از جمله برفک زدن، خرابی یخ ساز، تعویض فن، شارژ گاز و … را همراه با ارائه ضمانت نامه کتبی ارائه می‌دهند. 

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
تضمین ارائه بهترین خدمات
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
پرداخت پس از اتمام کار
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
کار در سریعترین زمان
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
عدم نیاز به جابجایی دستگاه
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
قیمت رقابتی و معقول
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
تمام مناطق تهران + لواسان
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
بدون تعطیلی
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
ارائه ضمانت نامه

خدمات قابل ارائه توسط تیم نیک تعمیر:

 • عیب یابی و تست رایگان 
 • تعمیر و تعویض کمپرسور یخچال
 • تعویض المنت 
 • تعویض لاستیک دور درب
 • تعمیر و تعویض فیلتر یخچال
 • شارژ گاز 
 • تعمیر دمپر  
 • تنظیم و تعمیر ترموستات
 • تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک
 • تعمیر و رفع نشتی گاز یخچال  
 • تعویض فن 
 • رفع ارور و خطای یخچال جنرال الکتریک 
 • تشخیص و تعمیر صدای بلند 
 • تعمیر یخساز  
 • تعمیر مشکل آبسرد کن  
 
نمایندگی جنرال الکتریک در نهران+ لواسان

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

برد قطعه‌ای الکترونیکی است که وظیفه آن کنترل نحوه عملکرد تک‌تک قطعات یخچال می‌باشد. خرابی برد الکترونیکی ممکن است موجب عدم عملکرد صحیح و حتی خاموشی یخچال شود. عیب‌یابی و تعمیر برد کاری بسیار دشوار و پیچیده است و تنها افراد تحصیلکرده و با‌تجربه در این زمینه از پس این کار برمی‌آیند. نیک تعمیر با کادر مجرب تعمیرات قطعات الکترونیکی و برد آماده ارائه خدمات در این زمینه به ساکنین تهران + لواسان می‌باشد. تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

فرم آنلاین درخواست سرویس کار

جهت درخواست آنلاین سرویسکار فرم مقابل را پر نمایید تا کارشناسان ما هر چه سریعتر با شما تماس حاصل فرمایند

  مناطق تحت پوشش

  شرکت نیک تعمیر با 3 شعبه در شمال، غرب و شرق شهر توانسته تمامی مناطق شهر تهران + لواسان را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد. تعمیر کاران در شعب حضور دارند و برحسب موقعیت مکانی شما بلافاصله پس از دریافت آدرس به سمت آدرس اعلامی حرکت می کنند.

  نیک تعمیر – نمایندگی تعمیر در افسریه، سعادت آباد، پیروزی، تهرانپارس، دهکده المپیک، صادقیه، ستارخان، شهرک غرب، اکباتان، نیرو هوایی، قصرالدشت، جیحون، منیریه، نیاوران، تجریش، جنت آباد، تهرانسر، سهروردی، رسالت، آریا شهر، هفت حوض، پیامبر، باغ فیض و سراسر تهران و لواسان. 

  نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در لواسان

  شرکت نیک تعمیر – تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک – تعمیرگاه مجاز ساید جنرال الکتریک جزء معدود شرکت‌هایی است که در شهرستان لواسان خدمات تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک را ارائه می‌دهد. 

  تعمیر یخچال جنرال الکتریک چقدر زمان نیاز دارد؟

  در خواست شما بلافاصله پس از تماس به تکنسین شرکت ارجاع داده می‌شود و تعمیرکار یخچال جنرال الکتریک پس از هماهنگی با شما به محل اعلامی مراجعه می کند؛ پس از عیب یابی و اطلاع رسانی به مشتری و تخمین هزینه پروسه تعمیر آغاز می‌شود و در کمترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر می شود.