نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید بوش

نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بوش مفتخر است که سال هاست خدمات تعمیر و خدمات پس از فروش ساید بای ساید بوش را ارائه می‌دهد. تکنسین‌های تعمیرات شرکت نیک تعمیر از تجربه و دانش بالایی برخوردارند و همین دلیل موجب شده تا از رضایت‌مندی مشتریان برخوردار باشیم. 

اگر ساید شما هم دچار مشکل شده و به خوبی قبل کار نمی‌کند تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا بهترین خدمات را در سریعترین زمان به شما ارائه دهیم. 

نمایندگی تعمیرات ساید بوش در تهران

ساید بای ساید بوش از محصولات محبوب این شرکت پرآوازه است که در منازل ایرانیان نیز به وفور دیده می‌شود و مانند هر کالای دیگری احتمال خرابی دارد. این خرابی ممکن است با عدم عملکرد کامل یا ارور یا برخی علایم دیگر همراه باشد، اما نگران نباشید نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بوش در تهران مشکل شما را در اسرع وقت با کیفیت غیر قابل مقایسه تعمیر می‌کند. 

نیک تعمیر، نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیرات ساید بای ساید بوش خدمات خود را در سراسر شهر تهران و تمامی مناطق شمال، غرب، شرق و جنوب تهران ارائه می‌دهد. 

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید بوش در لواسان

برند بوش سال هاست که محصولات خود را در کشور ما عرضه و بفروش می‌رساند و در این مدت بدلیل کیفیت و مرغوبیت کالاها توانسته محبوبیت بالایی در بین مردم کسب کند. اما فروش تنها قسمتی از ارائه کالا می‌باشد و شرکت در کنار آن باید خدمات پس از فروش قابل قبولی را در اختیار مشتریان قرار دهد. 

شرکت نیک تعمیر، نمایندگی مجاز تعمیر ساید بوش در لواسان تمامی خدمات تعمیر و پس از فروش محصولات بوش را توسط کارد تعمیراتی خبره در اسرع وقت ارائه می‌دهد. برای بهره‌مندی از خدمات پس از فروش و تعمیرات کافیست از طریق راه‌های ارتباطی در‌خواست خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. 

علایم و نشانه‌های خرابی ساید بوش

هرگونه خرابی و نقص در محصولات با علایم و نشانه‌هایی همراه است. در ادامه علایم متداول خرابی ساید را برای شما آورده‌ایم، لازم است بدانید که بروز هریک از نشانه‌های زیر دلیل بالقوه‌ای بر خرابی دستگاه شماست و بهتر است هرچه سریعتر آن را توسط تعمیرکار مورد تعمیر و بررسی قرار دهید.

 • کار نکردن یخساز 
 • مشاهده ارور بر روی نمایشگر 
 • گرم شدن قسمت یخچال
 • کار نکردن فن موتور
 • کار کردن یکسره موتور (اتومات نکردن)
 • مشاهده برفک در قسمت فریزر (اواپراتور)
 • یخ زدن مواد موجود در قسمت یخچال 
 • صدای بیش از حد و غیر عادی موتور
 • مشاهده آب در قسمت پشتی ساید 
 • پاره یا پوسیدگی لاستیک دور درب 

دلایل کار نکردن یخساز بوش

دلایل محدود و متداولی برای خرابی یا عدم عملکرد صحیح یخساز ساید بای ساید بوش وجود دارد که با پرسش از تعمیرکاران و مطالعه منابع سازندگان برای شما گردآوری کرده ایم:

 1. یخساز توسط کاربر در حالت خاموش قرار گرفته است.
 2. دمای داخل کابین فریزر ساید بالای 12- سانتی گراد قرار دارد.
 3. لاستیک درب فریزر به درستی از ورود گرما جلوگیری نمی‌کند. 
 4. مسیر فیلتر آب مسدود شده است. 
 5. فشار آب ورودی به یخساز پایین می‌باشد. 
 6. خرابی در شیر ورودی آب. 
 7. عیب و خرابی در قالب یخساز. 
 8. خرابی در برد کنترل کننده مقدار یخ موجود در محفظه. 
ساید بای ساید جدید بوش

کد خطاهای رایج

کد ارور علت بروز ارور 
 E01حسگر دمای محفظه یخچال دچار مشکل شده است 
 E02حسگر دمای محفظه فریزر  دچار مشکل شده است 
E03حسگر دمای محفظه کشو دچار مشکل شده است 
 E15حسگر دمای محیط دچار مشکل شده است 
 E10ماژول اصلی صفحه کنترل خراب شده است
 E11ماژول کنترلی صفحه نمایش دچار مشکل شده است
E20خطای ارتباطی بین برد اصلی دستگاه و برد کنترلی صفحه نمایش 
 E21خطای ارتباطی بین برد الکترونیکی کنترل صفحه نمایش و برد الکترونیکی یخساز و آبسردکن 

گرم شدن داخل یخچال

گرم شدن بخش یخچال ساید بوش می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هر کدام را برای شما توضیح خواهیم داد:

مشکل در موتور یخچال

همانطور که می‌دانید کمپرسور یا موتور عمل چرخش گاز مبرد در داخل لوله‌های کندانسور را بر عهده دارد. اگر بخواهیم یخچال، فریزر و یا ساید بای ساید را به بدن انسانی تشبیه کنیم، مطمئنا کمپرسور قلب تپنده خواهد بود که اصلی ترین بخش دستگاه است. اگر کمپرسور دستگاه شما دائما با صدای بلند و غیر عادی در حال کار است و بدنه آن گرم است اما برودت و سرمای مطلوبی در داخل کابین یخچال یا فریزر احساس نمی‌کنید، به احتمال قوی موتور یخچال شما دچار مشکل شده و باید مورد بررسی قرار گیرد. 

مشکل در بخش کندانسور

موتور یخچال گاز مبرد را در داخل لوله های کندانسور جریان می‌دهد و این عمل موجب ایجاد سرما در داخل فریزر و یخچال می‌شود. در صورتی که لوله‌های کندانسور دچار شکستگی و نشتی باشند گاز یخچال خالی شده و یخچال سرما و برودتی نخواهد داشت. همچنین ممکن است در داخل لوله‌های کندانسور گرفتگی وجود داشته باشد و گردش گاز صورت نگیرد و یا با سختی صورت بگیرد، در اینصورت موتور یخچال تحت فشار قرار خواهد گرفت و عمل چرخش گاز براحتی و کامل صورت نمی‌گیرد و همین عامل می‌تواند عامل کاهش سرما در داخل کابین یخچال و فریزر شود.

مشکل در بخش دیفراست

برفک حاصل از رطوبت داخل کابین بر روی قسمتی به نام اواپراتور تشکیل می‌شود که این برفک تحت فرآیندی توسط هیتر المنت مجدد تبدیل به مایع می‌شود و از قسمت اواپراتور خارج می‌شود. در صورتیکه برفک ایجاد شده بر روی لوله‌های اواپراتور تحت فرآیند یخ زدایی یا همان دیفراست آب نشود و با گذر زمان مقدار برفک تشکیل شده افزایش یابد، برودت یخچال و فریزر کاهش پیدا می‌کند. در صورت مشاهده برفک در داخل فریزر با تعمیرکار شرکت نیک تعمیر تماس حاصل فرمایید تا از بروز مشکلات ثانویه جلوگیری شود. 

تعویض المنت ساید بای ساید بوش

درصورتیکه در داخل فریزر ساید بای ساید بوش برفک مشاهده کردید، احتمالا یکی از قطعات بخش دیفراست ساید به درستی کار نمی‌کند. یکی از متداول‌ترین دلایل تشکیل برفک در فریزر خرابی المنت می‌باشد که گرمای لازم را برای آب شدن برفک حاصل از رطوبت هوای داخل کابین را ایجاد می‌کند.  

در صورت مشاهده برفک در داخل کابین با کارشناسان نیک تعمیر نمایندگی ساید بای ساید بوش تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز المنت یخچال شما تعویض گردد. 

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد المنت، انواع آن و نحوه تعویض المنت مقاله تعویض المنت یخچال را مطالعه فرمایید. 

تعویض لاستیک درب ساید بوش

وظیفه جلوگیری از ورود هوای گرم محیط اطراف یخچال به داخل کابین بر عهده‌ی لاستیک درب یخچال می‌باشد. در صورتیکه نوار درب ساید دچار پوسیدگی یا پارگی شود هوای گرم به داخل کابین نفوذ کرده و در نتیجه دمای داخل کابین افزایش می‌یابد. عدم عملکرد صحیح لاستیک درب ساید بای ساید موجب می‌شود تا موتور دفعات بیشتر و مدت‌های طولانی‌تری کار کند و انرژی بیشتری مصرف شود. جهت جهت جلوگیری از مصرف انرژی بیشتر و پیشگیری از خرابی قطعات مختلف یخچال بر اثر کارکرد بالا لاستیک درب ساید بای ساید را مورد بررسی قرار دهید و از سلامت آن اطمینان حاصل کنید. 

همچنین جهت آموزش و کسب اطلاعات بیشتر در مورد لاستیک درب یخچال می‌توانید به مقاله تعویض لاستیک درب یخچال مراجعه کنید. 

معایب ساید بای ساید بوش

ساید بای ساید های ساخت بوش از بهترین ساید های موجود در بازار است و بی‌شک طرفداران خود را دارد اما هیچ محصولی بدون ایراد نیست و کم و بیش نقص‌هایی دارد. یکی از مشکلاتی که خریداران ساید بوش دارند ابعاد و سایز آن است. معمولا این شرکت ساید‌های خود را در ابعاد بزرگ تولید می‌کند پس هنگام خرید ابعاد مناسب منزل خود را در نظر داشته باشید. 

یکی دیگر از مشکلات ساید بوش صدای بلند موتور نسبت به دیگر برندها هنگام کار کردن است. پس در زمان خرید این موضوع را در نظر بگیرید تا پس از نصب غافلگیر نشوید. 

گارانتی خدمات

شرکت نیک تعمیر در ازای کوچک ترین خدمات خود کارت گارانتی با مدت زمان حداقل 180 روزه ارائه می‌دهد؛ این گارانتی شامل خدمات تعمیر و همچنین شامل خدمات تعویض قطعات می‌باشد.

(2) دیدگاه

 1. امین
  2021-06-08

  خسته نباشین
  شما منطقه غرب تهران – سعادت آباد رو خدمات میدین؟

  • ashkanma
   2021-06-09

   سلام امین جان
   خدمات تعمیر یخچال بوش در تمامی مناطق تهران توسط کادر شرکت انجام پذیره.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.